Ušetrite na strešnej krytine

image 43051 25 v1

Jesenná akcia na keramickú a betónovú škridlu značky CREATON poteší všetkých stavebníkov, ktorí sa potrebujú zmestiť do napätého rozpočtu, a zároveň túžia po kvalitnej streche.

Prvým krokom k rozumnej úspore na streche je výhodná kúpa kvalitnej strešnej krytiny. Nemecký výrobca CREATON si preto pripravil pre stavebníkov na celom Slovensku jesennú predajnú akciu. Do konca septembra sa modely keramickej krytiny Domino a Futura a veľkoformátové škridly Titania a Maxima budú predávať za zvýhodnené ceny. Zákazníci na západnom Slovensku si so zaujímavou zľavou môžu objednať aj prémiovú škridlu Magnum.

Na funkčné vlastnosti pálenej strešnej krytiny CREATON sa vzťahuje záruka až 50 rokov.Pri strešnej krytine CREATON tak netreba robiť kompromis medzi kvalitou a cenou. Pod značkou CREATON sa predáva aj spoľahlivá betónová strešná krytina, na ktorej funkčné vlastnosti poskytuje výrobca záruku 30 rokov. Každá z krytín je k dispozícii so širokým doplnkovým príslušenstvom pre dokonalé zvládnutie každého detailu strechy.

Nakupujte výhodne

Keramickú a betónovú strešnú krytinu CREATON kúpite výhodne do konca septembra 2017 v predajniach stavebnín zmluvných partnerov Creaton SEE Slovensko.

www.creaton.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.

Ak už registráciu máte, prihláste sa.