tu najdete spolahliveho majstra

Tu nájdete spoľahlivého majstra

Poradíme vám, ako nájsť kvalitného odborníka na stavebné práce. Na novej webovej stránke www.majstermapei.sk nájdete databázu preverených obkladačov, podlahárov a fasádnikov z vášho regiónu.

Stop reklamáciám. Tak znie heslo spoločnosti Mapei, ktorá dlhodobo podporuje rozvoj poctivého remesla u nás. V Mapei sa rozhodli šíriť dobré meno zručných remeselníkov. Na webovej stránke www.majstermapei.sk si investor môže vybrať správneho majstra zo svojho regiónu, ktorý pozná spoľahlivé technické riešenia firmy Mapei v oblasti realizovania obkladov, podláh a fasády.

Prečo si vybrať majstra Mapei?

Cieľom programu majster Mapei je znížiť podiel reklamácií na stavbe na minimum. To možno dosiahnuť tak, že kvalitné stavebné materiály budú aplikovať spoľahliví a kvalifikovaní remeselníci. Majstrom Mapei sa môže stať iba skúsený remeselník, ktorý aspoň raz ročne absolvuje špecializované technické školenie v rámci Mapei Akadémie. Informovaní sú nielen o možnostiach a novinkách na trhu, ale najmä o ich použití v praxi. Majstri Mapei ovládajú prácu s prvotriednymi výrobkami stavebnej chémie, ktoré im šetria čas pri práci a sú zároveň zárukou kvality stavby.

Viac informácií na www.majstermapei.sk –>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje