Prehľadne na novom webe

Prehľadne na novom webe

Ponuka sporenia, úverov na bývanie, online poistenia či informácií o spoločnosti je nielen dostupná na jednom mieste – novom webe www.wuestenrot.sk.

Od marca 2019 má úplne nový dizajn i štruktúru, vytvorenú na jednoduché, intuitívne používanie. Prioritou pri tvorbe bola prehľadnosť a ľahký prístup k hľadaným informáciám. Web má moderný vzhľad, rýchle načítavanie stránok, je flexibilný pre zobrazovanie v mobile. Podobne ako majú produkty svoju optimálnu životnosť, aj internetový portál spoločnosti už potreboval po 5 rokoch inováciu. Zámer bol firemný portál zaktualizovať, ešte viac sprehľadniť a doplniť ďalšie praktické informácie či aplikácie, aby reflektoval súčasné požiadavky klientov a online návštevníkov. Stavebná sporiteľňa a poisťovňa sú touto cestou dostupné 24 hodín denne aj z pohodlia domova.

www.wuestenrot.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.