Ohrievače vody novej generácie

image 18926 25 v1

Nové elektrické a kombinované ohrievače vody generácie X3 od spoločnosti Tatramat sú jedinečné svojou kvalitou, dizajnom vyhotoveným špičkovými dizajnérmi, i svojimi prevádzkovými vlastnosťami. 

Vďaka najmodernejším technológiám, postupom a know how využitým pri vývoji týchto ohrievačov vody bolo možné extrémne znížiť spotrebu el. energie v pohotovostnom režime, teda znížiť tepelné straty.

Všetky zariadenia disponujú hrubou izoláciou z tvrdej dvojzložkovej PU peny. Jedným z najdôležitejších elementov, okrem konštrukcie, vplývajúcich na hodnoty tepelných strát je totiž typ a hrúbka tepelnej izolácie. Tá zabezpečuje, aby teplo ostávalo tam, kde má, teda vo vnútri nádrže a nevyžarovalo sa do okolia. Ohrievač vody takto môže spĺňať svoju primárnu funkciu a to ohrev a akumuláciu teplej vody.

Všetky zariadenia novej generácie spĺňajú náročné kritéria normy EN 50440, smernice o efektivite a spotrebe energie zariadení pre ohrev vody, ktorá čoskoro nadobudne platnosť. Tým potvrdzujú svoju úspornosť a nízku prevádzkovú energetickú náročnosť.

Ak hľadáte výrobok od tradičného slovenského výrobcu s viac ako 160-ročnými skúsenosťami s výrobou strojárenského spotrebného tovaru, potom ste na správnej adrese.

Elektrický ohrievač vody EOV
Elektrický ohrievač vody EOV

Kombinovaný ohrievač vody s rúrkovým výmenníkom tepla OVK
Kombinovaný ohrievač vody s rúrkovým výmenníkom tepla OVK

Kombinovaný ohrievač vody s dvojplášťovým výmenníkom tepla OVK D
Kombinovaný ohrievač vody s dvojplášťovým výmenníkom tepla OVK D

Viac na : www.tatramat.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.