VINCENT U MALMO NEW 85 TURQUISE

Luxus v škandinávskom štýle

Predstavujeme vám luxusnú sedaciu súpravu VINCENT U, ktorá splní aj tie najnáročnejšie predstavy o dokonalosti. Skutočná pastva pre oči, perfektný spoločník na leňošenie.

Prichádza v štýlovom, no zároveň modernom a sviežom dizajne. Ideálna do interiérov zariadených v škandinávskom štýle. V tvare U poskytne miesto na sedenie pre každého člena rodiny. Oblečená je v tyrkysovej látke, ktorá sedačke dodáva mladistvý vzhľad. Súčasťou je aj šesť operadlových vankúšov s dekoratívnym šitím. Stojí na pevných drevených nohách. Keď si budete chcieť oddýchnuť a užiť čas s blízkymi, využite funkciu rozkladu. Získate tak plochu na spanie až 120×262 cm. Sedačka tiež poskytuje úložný priestor. Uložte si doň všetko, čo potrebujete mať poruke. Vincent je univerzálny. Môžete ho poskladať podľa vlastnej potreby s rohom na pravej alebo ľavej strane. Kúpa sedacej súpravy je naozaj dôležitým rozhodnutím a s touto kráskou rozhodne nešliapnete vedľa.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.