junovy moj dom uz v predaji
Galéria (6)

Júnový Môj dom už v predaji

Najnovšie číslo časopisu Môj dom je opäť nabité inšpiráciami a praktickými informáciami, ktoré sa vám zídu pri zveľaďovaní interiéru či záhrady, ale aj pri stavbe domu alebo jeho plánovaní. Nové vydanie časopisu Môj dom nájdete v predaji od 04.06.2013  

Galéria

Tento mesiac si prídu na svoje najmä tí, ktorí musia stavať na malom pozemku a za málo peňazí, ale aj z mála chcú vykúzliť parádne bývanie. Samozrejme, nezabudli sme ani na trendy prichádzajúceho leta – kúpanie, grilovanie a relax v záhrade. A ak nemáte záhradu, môžete si  aspoň svoj byt zladiť v aktuálnych letných tónoch.

PRELISTUJTE SI ČASOPIS

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Škandinávsku poetiku v dome pre hostí
 
Premena starej farmárskej usadlosti na nový domov mladých manželov bola pre švédskeho architekta príležitosťou vytvoriť  jednoduchý priestor spätý s okolitou krajinou. Dojem z interiéru tohto malého, ale zaujímavo navrhnutého domčeka určite nezodpovedá bežnej predstave  50 m2 podlahovej plochy – ako to architekt dosiahol? Dozviete sa v júnovom Mojom dome.
 
 
Naťahovacie bývanie v posuvných regáloch
 
Kto si už niekedy nepovzdychol: Keby bol  ten náš byt naťahovací…? Lenže málokto veril reálnosti tohto želania. Viedenský architekt Angelo Roventa ho však uviedol do života – zariadenie je v jeho koncepte Elastic living umiestnené v posuvných regáloch, takže miestnosť, ktorú práve používate, si môžete natiahnuť na rozmer, aký potrebujete, na úkor tých, ktoré momentálne nepoužívate.
 
 
Kreslá v rôznych cenových kategóriách
 
Pohodlné kreslo by nemalo chýbať v žiadnej obývačke. Ak nejaké šikovné práve zháňate, v júnovom Mojom dome ich nájdete v rôznych štýloch aj farbách, navyše pekne prehľadne roztriedené podľa výšky budgetu.
 
 
Profi riešenie vášho problému
 
Tento mesiac navrhla architektka kúpeľňu na chalupu, kde predtým žiadna nebola – mala k dispozícii plochu 1,6 x 2,3 m, na ktorú sa musela vojsť vaňa, umývadlo, toaleta a nejaký odkladací priestor. Ako si s tým poradila?
Máte aj vy problém so zariadením interiéru? Neviete si poradiť s dispozíciou či farbami? Napíšte nám na adresu: riesenie@jaga.sk a naši spolupracujúci odborníci váš problém vyriešia.
 
 
Test práčky so sušičkou
 
Čo by ste povedali na práčku, ktorá dokáže bielizeň nielen vyprať, ale aj vysušiť, aby ste ju mohli priamo z bubna poskladať a odložiť do skrine? Kolega Milan Gigel pre vás otestoval, či je táto predstava naozaj reálna a kde sú limity sušenia bielizne v práčke so sušičkou.
 
 
Záhradné tipy na jún
 
V júni je ten správny čas postarať sa o odkvitnuté rododendrony a naozaj najvyšší čas na mulčovanie záhonov. A viete o tom, že aj cesnak môže ozdobiť záhradu? Alebo z čoho vytvoriť  úžasné odpočívadlo v prírodnom štýle? Aj tento mesiac nájdete v Mojom dome užitočné pripomienky, rady a originálne tipy pre milovníkov záhrad aj zakvitnutých balkónov.
 
 
Ako ohriať vodu v bazéne
 
Ako najrozumnejšie ohriať vodu v bazéne? Samozrejme, slnkom. Ibaže pre rôzne bazény sú k dispozícii rôzne zariadenia. Ako vlastne fungujú a aké si vybrať? Rady odborníka aj prehľad ponuky na trhu nájdete v najnovšom čísle  časopisu Môj dom.
 
 
Užitočné rady ku kúpe strešnej krytiny
 
Kúpa strešnej krytiny rozhodne nepatrí medzi malé investície, preto by ste si pri jej výbere mali poriadne preštudovať záručné podmienky – preveriť si, na čo sa vlastne záruka vzťahuje a na čo nie. V prípade problémov totiž môžete ostať nemilo prekvapení.
 
 
 
 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.