Nová Walk-in zástena CADURA - CAW2
Zdroj: SanSwiss

Jedinečný rad sprchových zásten

SanSwiss prichádza s úplne jedinečným radom sprchových zásten CADURA. Okrem klasických sprchovacích kútov tu nájdete čoraz populárnejšiu Walk-in zástenu CAW2 s praktickou posuvnou stenou.

Inžinieri a dizajnéri sa pri vývoji Walk-in zásteny CADURA nechali inšpirovať švajčiarsku prírodou a hlbokou, nekontrolovanou silou prírodného elementu vody. Pri navrhovaní sprchové zásteny CADURA hľadali minimalistický tvar, ktorý bude pripomínať ľad a bude odrážať jeho optické vlastnosti – tvar, línia a lom svetla. Proste a jednoducho – chceli evokovať samotnú podstatu ľadu vo viacerých dimenziách. CADURA je dokonalou kombináciou sofistikovaného dizajnu, do detailu prepracovanej ergonómie a kvalitných materiálov. Hladká aj jemná a zároveň s výraznými líniami aluchrómových profilov, ktorých povrch pripomína hladkosť ľadu, je najvýraznejším prvkom produktovej rady CADURA. Ergonomicky tvarované madlo Vás nadchne originálnym a moderným dizajnom. Dokonalý súlad s čírym sklom.

Nielen do hotelov, wellness-centier, ale aj pre Vašu veľkorysú kúpeľňu!

Walk-in zásteny sa montujú do bytov, domov, relaxačných a wellness centier, ale aj do loftov. Walk-in zástenu SanSwiss je možné inštalovať do rohu, ale aj voľne do priestoru. Na vaničku aj na dlažbu. Na ľavú aj pravú stranu. Walk-in zástena je uchytená na stenu pomocou aluchrómového nástenného profilu, vďaka ktorému sa zástena jednoducho inštaluje aj na nerovné povrchy. Pre optimálnu stabilitu je zástena ukotvená do steny pomocou stabilizačnej vzpery.

Nová Walk-in zástena CADURA - CAW2
Nová Walk-in zástena CADURA – CAW2 | Zdroj: SanSwiss

Prvotriednu kvalitu typovej rady CADURA dotvára 6 mm bezpečnostné sklo so štandardne dodávanou antiplakovou úpravou Aquaperle, ktorá znižuje usadzovanie nečistôt a vodného kameňa na skle. Walk-in zásteny CADURA dodáva SanSwiss v štandardných šírkach od 1000 do 1800 mm  a vo výške 2000 mm. Walk-in zásteny rady CADURA Vám poskytnú maximálny priestor pre relaxáciu pri sprchovaní.

www.sanswiss.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.