Hladký odtok sprchy

image 22330 25 v1

Jednou z najnovších inovácií firmy Geberit je odtok pre sprchy umiestnený v stene. Osvedčil sa pri rekonštrukciách aj v novostavbách tak úspešne, že si trúfame hovoriť o novom štandarde.

Sprchy bez vaničiek v úrovni podlahy sú dnes veľmi obľúbené. A niet divu – vyzerajú elegantne a ľahko sa udržujú čisté. Odtok Geberit pre sprchy odstránil poslednú prekážku na ceste k dokonale hladkej podlahe. Voda odteká otvorom v stene a dlažba sprchového kúta nie je ničím rušená. Osvedčená technológia Geberit, skrytá v stene, sa postará o bezchybný odvod vody do odpadového potrubia. Rôzne vyhotovenia dizajnového krytu sú zárukou toho, že si dokážete vybrať práve taký, ktorý sa hodí do vašej kúpeľne. Nový znížený variant je obzvlášť vhodný aj pre rekonštrukcie kúpeľní s nízkou výškou podlahy.

odtok sprchy

Kryt odtoku môže byť vo vyhotovení z brúsenej ušľachtilej ocele, v bielom plaste, v lesklom pochrómovanom plaste alebo ako rámik na vyplnenie vlastným obkladom.

www.geberit.sk 

ZDROJ: PR článok
TEXT: Geberit Slovensko, s. r. o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.