Bezpečná strešná terasa bez starostí

Kompozitne dosky Twinson mozno bez obav pouzit aj na stresnych terasach a balkonoch
Zdroj: DECEUNINCK

Aj plochá strecha či balkón môžu byť skvelým miestom na oddych. Vybudujte si tam terasu, na ktorej môžete relaxovať pokojne aj každý deň. Vyberte si však kvalitný materiál. Okrem dizajnu je dôležitá aj bezpečnosť. Kompozitné dosky Twinson CHARACTER MASSIVE a MAJESTIC MASSIVE PRO sa pýšia certifikáciou požiarnej odolnosti BROOF (t1), takže ich možno bez obáv používať aj na strešných terasách či balkónoch.

Ide o jediné drevoplastové dosky na trhu, ktoré v súčasnosti majú túto certifikáciu. CHARACTER MASSIVE a MAJESTIC MASSIVE PRO prešli náročnou skúškou, ktorou sa dokázalo, že odolávajú sálavému teplu aj odlietavajúcim iskrám a bránia tak šíreniu požiaru. Ak ich skombinujete s klikacím systémom Twinson Click, budete mať terasu hotovú rýchlo, jednoducho a bez použitia skrutiek. Starať sa o ňu pritom stačí len minimálne.

 So systémom Twinson Click môžete mať terasu hotovú raz-dva.
So systémom Twinson Click môžete mať terasu hotovú raz-dva. | Zdroj: DECEUNINCK
Dosky CHARACTER MASSIVE a MAJESTIC MASSIVE PRO sa pýšia certifikáciou požiarnej odolnosti BROOF (t1).
Dosky CHARACTER MASSIVE a MAJESTIC MASSIVE PRO sa pýšia certifikáciou požiarnej odolnosti BROOF (t1). | Zdroj: DECEUNINCK

Twinson predstavuje dokonalé spojenie prírody a technológií. Prináša výhody z oboch svetov – prírodný vzhľad dreva a odolnosť PVC. Tento pevný materiál je protišmykový, odolný proti počasiu i poškriabaniu a príjemný aj naboso. Navyše naň získate záruku až 25 rokov.

Viac sa o materiáli dočítate na twinson.com/sk-sk/ a www.chcemterasu.sk

Zdroj: DECEUNINCK