Antikorózna ochrana kovov

25.08.2015
25.08.2015
Antikorózna ochrana kovov

PROTIREZ je jednovrstvová (2 v 1) polomatná farba na použitie v exteriéri aj interiéri, kde zároveň plní funkciu kvalitného antikorózneho základu a vrchnej polomatnej farby. PROTIREZ je vhodný na oceľ a liatinu ako ochrana najrôznejších oceľových konštrukcií, hál, kontajnerov, oplotenia, krytov zariadení, potrubí, brán, záhradného nábytku, náradia a pod. S2015 je možné použiť aj ako bežný náter oceľových striech a ich prvkov.

PROTIREZ obsahuje vysoký podiel antikoróznych zložiek, ktoré mu zaisťujú výbornú ochranu proti korózii. Vďaka vyváženému zloženiu PROTIREZ nahrádza použitie samostatného antikorózneho základu. V prípade požiadavky na lesklý náter môže PROTIREZ poslúžiť práve ako antikorózny základ, ktorý sa môže pretrieť napr. vrchnou farbou UNIVERZAL SU2013.

Protirez

PROTIREZ je možné použiť aj na drevo a drevené materiály, na minerálne podklady – betón, murivo a pod. Tu plní funkciu kvalitnej vrchnej farby, ktorú je možné použiť na zjednotenie náterov (odtieňov) napr. strechy, klempiarskych prvkov, častí drevených štítov, brán, oplotenia a pod.

Protirez

PROTIREZ rýchlo zasychá, čo výrazne skracuje čas na prípadnú aplikáciu ďalšej vrstvy alebo na manipuláciu s natieraným predmetom. V prípade potreby je teda možné realizovať celý náter počas jedného dňa.

Základná ponuka obsahuje 10 najrozšírenejších RAL odtieňov. Ďalšie odtiene je možné natónovať v tónovacom systéme COLORLAK radu PROFI II.

Protirez

Použitie PROTIREZu vám výrazne ušetrí čas a aj vynaložené náklady, lebo celý náter zvládnete s jednou farbou.

COLORLAK SK, s.r.o.
Zvolenská cesta 37
Banská Bystrica
E-mal: odbyt@colorlak.sk
Tel.:048‎/4162150
www.colorlak.sk

Prečítajte si
Reklama