Antikorózna ochrana kovov

Antikorózna ochrana kovov

PROTIREZ je jednovrstvová (2 v 1) polomatná farba na použitie v exteriéri aj interiéri, kde zároveň plní funkciu kvalitného antikorózneho základu a vrchnej polomatnej farby. PROTIREZ je vhodný na oceľ a liatinu ako ochrana najrôznejších oceľových konštrukcií, hál, kontajnerov, oplotenia, krytov zariadení, potrubí, brán, záhradného nábytku, náradia a pod. S2015 je možné použiť aj ako bežný náter oceľových striech a ich prvkov.

PROTIREZ obsahuje vysoký podiel antikoróznych zložiek, ktoré mu zaisťujú výbornú ochranu proti korózii. Vďaka vyváženému zloženiu PROTIREZ nahrádza použitie samostatného antikorózneho základu. V prípade požiadavky na lesklý náter môže PROTIREZ poslúžiť práve ako antikorózny základ, ktorý sa môže pretrieť napr. vrchnou farbou UNIVERZAL SU2013.

Protirez

PROTIREZ je možné použiť aj na drevo a drevené materiály, na minerálne podklady – betón, murivo a pod. Tu plní funkciu kvalitnej vrchnej farby, ktorú je možné použiť na zjednotenie náterov (odtieňov) napr. strechy, klempiarskych prvkov, častí drevených štítov, brán, oplotenia a pod.

Protirez

PROTIREZ rýchlo zasychá, čo výrazne skracuje čas na prípadnú aplikáciu ďalšej vrstvy alebo na manipuláciu s natieraným predmetom. V prípade potreby je teda možné realizovať celý náter počas jedného dňa.

Základná ponuka obsahuje 10 najrozšírenejších RAL odtieňov. Ďalšie odtiene je možné natónovať v tónovacom systéme COLORLAK radu PROFI II.

Protirez

Použitie PROTIREZu vám výrazne ušetrí čas a aj vynaložené náklady, lebo celý náter zvládnete s jednou farbou.

COLORLAK SK, s.r.o.
Zvolenská cesta 37
Banská Bystrica
E-mal: odbyt@colorlak.sk
Tel.:048‎/4162150
www.colorlak.sk

Komentáre

Pridať komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.