Nové náradie FEIN MultiMaster

image 21569 25 v1

Na ešte dôraznejšiu a tichšiu prácu takmer bez vibrácií.

Osvedčený a spoľahlivý, s úplne novou konštrukciou

FEIN MultiMaster sa za vyše 45 rokov nespočetnekrát osvedčil na celom svete. Vyvinutý pre profesionálne použitie odoláva aj najnáročnejším požiadavkám v oblasti remesiel a priemyslu. Nový FEIN Multi- Master FMM 350 Q v tejto tradícii nielen pokračuje, ale ďalej zvyšuje efektívnosť a bezpečnosť každodennej práce a prácu zjednodušuje. Vďaka svojmu inovačnému konštrukčnému princípu vykazuje menej vibrácií, je výkonnejší a tichší v porovnaní so všetkými jeho predchodcami rovnako ako aj so všetkými porovnateľnými výrobkami na trhu.

nastroje

Premyslený výkon vo všetkých ohľadoch

Nový FEIN MultiMaster stanovuje nové kritériá v oblasti bezpečnosti práce a výkonu. Redukcia vibrácií až o 70 % a hlučnosť chodu nižšia až o 50 % výrazne odbremeňuje používateľa. Jeho až o 35 % vyšší výkon prekonáva aj najsilnejšie oscilujúce nástroje na trhu. Spolu s FEIN MultiTalent a FEIN SuperCut dostávajú takto profesionálni používatelia v oblasti výstavby a renovácie k dispozícii rozsiahly systém výkonných a univerzálne použiteľných elektrických nástrojov – od základných modelov až po špeciálne náradia.

Otestujte a porovnajte – na základe nášho prehľadu, v špecializovanej predajni, alebo on-line na internetovej stránke www.multimaster.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.