image 21569 25 v1

Nové náradie FEIN MultiMaster

Na ešte dôraznejšiu a tichšiu prácu takmer bez vibrácií.

Osvedčený a spoľahlivý, s úplne novou konštrukciou

FEIN MultiMaster sa za vyše 45 rokov nespočetnekrát osvedčil na celom svete. Vyvinutý pre profesionálne použitie odoláva aj najnáročnejším požiadavkám v oblasti remesiel a priemyslu. Nový FEIN Multi- Master FMM 350 Q v tejto tradícii nielen pokračuje, ale ďalej zvyšuje efektívnosť a bezpečnosť každodennej práce a prácu zjednodušuje. Vďaka svojmu inovačnému konštrukčnému princípu vykazuje menej vibrácií, je výkonnejší a tichší v porovnaní so všetkými jeho predchodcami rovnako ako aj so všetkými porovnateľnými výrobkami na trhu.

nastroje

Premyslený výkon vo všetkých ohľadoch

Nový FEIN MultiMaster stanovuje nové kritériá v oblasti bezpečnosti práce a výkonu. Redukcia vibrácií až o 70 % a hlučnosť chodu nižšia až o 50 % výrazne odbremeňuje používateľa. Jeho až o 35 % vyšší výkon prekonáva aj najsilnejšie oscilujúce nástroje na trhu. Spolu s FEIN MultiTalent a FEIN SuperCut dostávajú takto profesionálni používatelia v oblasti výstavby a renovácie k dispozícii rozsiahly systém výkonných a univerzálne použiteľných elektrických nástrojov – od základných modelov až po špeciálne náradia.

Otestujte a porovnajte – na základe nášho prehľadu, v špecializovanej predajni, alebo on-line na internetovej stránke www.multimaster.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje