Nová Generácia online Selektor Rigips

Nová Generácia online Selektor Rigips

Divízia Rigips, patriaca do koncernu Saint-Gobain, prináša inovatívne stavebné materiály a technickú podporu v oblasti suchej výstavby. Na základe zdokonaľovania technickej podpory, ktorú poskytuje investorom, architektom, projektantom (ProArch), montážnikom čí koncovým zákazníkom prináša „Novú generáciu online Selektoru Rigips“.

Nová generácia Selektor Rigips predstavuje digitálnu verziu Atlasu Suchej Výstavby. Tento online digitálny nástroj umožňuje vyhľadávať certifikované konštrukcie suchej výstavby Rigips. V novej verzií Selektoru okrem vyhľadávania konštrukcií pribudla funkcia spracovávania kalkulácií na jednotlivé systémové konštrukcie Rigips. Kalkulácie je možné spracovať v otvorenej verzií bez prihlásenia alebo uzavretej verzií kde je potrebné sa registrovať. Pre rýchle vyhľadávanie cenovej kalkulácie systémovej konštrukcie je možné použiť otvorenú verziu, ktorá Vám v krátkom čase poskytne informácie o cene a produktoch systémovej konštrukcie. Pokiaľ potrebuje spracovať cenovú ponuku pre stavbu s niekoľkými desiatkami konštrukcií suchej výstavby odporúčame Vám uzavretú verziu. V uzavretej verzií je možné upravovať konštrukcie a ceny produktov.

Viac informácií o „Novej Generácii online Selektoru Rigips“ s novou funkciou kalkulácie systémovej konštrukcií Vám radi poskytneme telefonicky a 0903 253 658 alebo emailom mario.juscik@saint-gobain.com alebo technickýservis@rigips.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.