Kozel odmeňuje štvrtého výhercu

Kozel odmeňuje štvrtého výhercu

Štvrtým výhercom súťaže s Kozlom a s portálom urobsisam.sk o pivo na celú jeseň sa stal Martin. Do súťaže ho prihlásila manželka s jeho kutilskými dielami - altánkom a hojdačkou, ktoré vyrobil na ich záhrade.

„Môj manžel je neskutočne šikovný,“ predstavuje Martina jeho polovička. Dodáva, že altánok, ktorý postavil na ich záhrade je z guľatiny, čo nie je úplne typické a postavil ho úplne sám. Keďže sa rada hojdá, postavil jej na záhrade vlastnú hojdačku. „Ešte na nej nie je dokončená strecha, ale pre mňa je aj bez nej dokonalá,“ hovorí Martinova manželka a dodáva, že hoci na oboch kutilských výtvoroch ešte nie sú dokončené detaily, na prácu svojho domáceho majstra je ale veľmi hrdá. Vytvorenie oboch užitočných stavieb do záhrady trvalo domácemu majstrovi Martinovi dva mesiace.

Odmena v podobe piva na celú jeseň Martina neminie. Presne takých domácich majstrov totiž hľadáme v súťaži s Kozlom. Ak ste aj vy vytvorili niečo podobné, pošlite nám fotografie vašich „kutilských diel“. A tiež ak poznáte vo svojom okolí, rodine, či medzi priateľmi niekoho, kto sa venuje domácemu majstrovaniu, pošlite nám naňho tip. Tých najlepších neminie zaslúžená odmena.

Pre inšpiráciu a lepšiu predstavu o tom, s čím sa do súťaže môžete prihlásiť, pozrite si niektoré z tipov na www.zrucnestrucne.sk.

Ako na to?

Vaše tipy s fotkami predmetov, ako aj ich autorov, nám zasielajte do 18.11.2015 na adresu kozel@mediacentral.sk s heslom Velkopopovický Kozel.

Posledného – piateho výhercu zverejníme 23.11.2015.

Komentáre

  1. Paradny altanok ten si zasluzil aj prve miesto

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.