GRIPIT kotvy do sadrokartónu

image 50891 25 v1

Najúnosnejšie kotvy do sadrokartónu na svete. Je to nový revolučný fixačný systém, ktorý je jednoduchý a rýchly na inštaláciu.

GripIt kotvy udržia radiátory, televízory s plochou obrazovkou, umývadlá, WC, kuchynské skrinky a iné. Ale neslúžia len pre ťažké predmety, viete ich použiť aj pre menšie predmety ako sú obrázky, garniže, police a kúpeľňové vybavenie.

Vhodné sú pre všetky typy sadrokartónov, sú to skutočne najúnosnejšie kotvy do sadrokartónu na trhu.

Každá farba predstavuje rozdielne zaťaženie a typ kotvy. GripIt pasuje priamo na dosku bez použitia latí a držiakov, čo Vám ušetrí čas, peniaze a úsilie. Tenké úchytné krídelka sa roztvoria za sadrokartónom a vytvoria zovretie, ktoré umožňuje kotve Gripit udržať neuveriteľné váhy. Modrý Gripit má bezpečné zaťaženie 133kg s maximálnym zaťažením 225kg.

Stačí len NAVŔTAŤ otvor do sadrokartónu, KLEPNÚŤ kladivkom na kotvu, aby sa dostala do pripraveného otvoru a OTOČIŤ skrutkovačom fixačné krídelka. Potom už môžete smelo vešať čokoľvek potrebujete.

www.facebook.com/Gripit

www.gripitfixings.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.