Augustový Môj dom v predaji

Augustový Môj dom v predaji

Najnovšie číslo časopisu Môj dom je ladené pestro a farebne – s farbami sa totiž dajú robiť v interiéri divy. Navyše sme tento mesiac pre vás pripravili aj praktické tipy do kuchyne a nápady na zveľadenie záhrady. Augustový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 1. augusta.

V najnovšom Mojom dome sme sa zamerali najmä na farby – trendové, atraktívne, ovplyvňujúce priestor a vytvárajúce atmosféru. Priblížime vám ich v originálnych farebných interiéroch, ale aj vo výberoch nábytku a doplnkov, ktorými si môžete vytvoriť  tú správnu atmosféru vo vašom byte či dome. Samozrejme, nechýbajú ani praktické tipy do záhrady a rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

 

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Pravá stredomorská romantika

Interiér otvorený do átria a na okolité terasy, prírodné materiály, zemité farby, ale aj výhľad na more a skalnaté pobrežie vytvorili v tomto dome tú pravú podmanivú atmosféru Stredomoria. 

 

Chuť na farby

Hlavnou témou dnešných trendov sú kombinácie dvoch farieb na jednej ploche, na nábytku alebo v doplnkoch. Oddeľte ich ostrou líniou alebo nechajte jemne prechádzať jednu do druhej – inšpirovať sa môžete na stránkach augustového Môjho domu.

 

Ako sa z bludiska stal byt

Odkiaľ začať pri rekonštrukcii staršieho bytu a ako z priestoru vyťažiť maximum?  Tento mesiac prinášame v Mojom dome kreatívny návrh mladej architektky, ktorý prevrátil zamotanú dispozíciu naruby a prežiaril priestor svetlom a farbami.

 

Testujeme vysávače s cyklónom

Nové pravidlá EÚ zaväzujú výrobcov k vyššej účinnosti vysávania pri menšej spotrebe energie. Dokážu však úspornejšie vysávače zvládnuť rovnakú prácu ako doterajšie? V našom redakčnom teste sme sa pokúsili s predstihom zistiť odpoveď na túto otázku.

 

Dom v dome

Spojenie s prírodou bolo pre starších manželov hlavným lákadlom bývania mimo mesta. Architekti pre nich navrhli akýsi dom v dome, alebo objekt vstavaný v záhradnej stavbe – vznikli tak rozsiahle kryté terasy, ktoré im po veľkú časť roka umožňujú naplno si užiť čerstvý vzduch aj okolitú zeleň.

 

Jazierko si žiada atraktívne olemovanie

K príťažlivému vzhľadu jazierka výrazne prispieva vhodne zvolená a rozmiestnená zeleň. Pozrite sa spolu s nami, čo zvládli majitelia pri budovaní tohto jazierka na výbornú aj na čom by mali ešte popracovať. 

 

Ako si vybrať klimatizáciu

Hlavný cieľ je zrejmý – vychladiť priestor tak, aby ste sa aj v horúcich dňoch cítili doma príjemne. Čo si však všímať pri výbere okrem chladiaceho výkonu, vám poradíme v augustovom Mojom dome.

 

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.