Len pre profesionálov

len pre profesionalov

Ste maliarskou špičkou maliarstva? Záleží vám na značke vašej firmy? Kladiete dôraz na to, aby váš zákazník bol spokojný? Pokiaľ aj vy pracujete len s tými najlepšími materiálmi, ktoré dostať na trhu, určite vám neušlo, že vedúca značka na slovenskom trhu interiérových náterových hmôt – Primalex – uviedol na regály špecializovaných obchodov novinku určenú iba pre odborníkov vo svojom remesle – interiérový maliarsky náter Primalex Projekt.

Primalex sa dlhodobo orientuje na skupinu profesionálnych maliarov prostredníctvom produktovej prezentácie, aplikačných seminárov a rôznych iných foriem interaktívnej starostlivosti. Nový vysokokvalitný náter Primalex Projekt bol podrobený interným laboratórnym testom kvality v laboratóriách materskej siete PPG, ako aj aplikačným testom kvality, na ktorých sa zúčastnili špičkoví maliari – profesionáli z celého Slovenska. Táto novinka sa porovnávala so súčasnými najpredávanejšími náterovými materiálmi na trhu. Výsledky týchto testov dokazujú, že Primalex Projekt disponuje mimoriadnymi a najdôležitejšími vlastnosťami, ktoré oceňujú najmä profesionálni maliari – vysoká belosť, dokonalá krycia schopnosť a vynikajúci aplikačný komfort. Práve tieto parametre garantujú požadovaný vzhľad interiéru. Primalex Projekt má opäť aj niečo navyše – je veľmi dobre priedušný.

S interiérovým náterom Primalex Projekt možno maľovať omietky, sadrokartónové a drevotrieskové povrchy v interiéri ako napríklad obývacie, priemyselné a obchodné priestory a je použiteľný všade tam, kde sú nároky na výslednú belosť náteru vyššie. Takisto sa odporúča použiť na počiatočné a doplnkové maliarske práce produkty značky Primalex – Primalex Univerzálna penetrácia alebo Primalex Hĺbková penetrácia a tónovateľné pigmentové pasty Primalex Tekutá tónovacia farba.

Primalex Projekt je produkt, ktorý vyhovuje požiadavkám na špičkovú kvalitu v prostredí narastajúceho tlaku na znižovanie nákladov a zároveň zohľadňuje špecifické nároky slovenskej profesionálnej maliarskej obce.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.