beta electronic
Zdroj: Karma Český Brod

Vykurovacie telesá KARMA

Podokenné závesné plynové vykurovacie telesá od výrobcu, spoločnosti Karma Český Brod a.s., sú charakteristické vysokou bezpečnosťou prevádzky a nízkou spotrebou. Vysokou účinnosťou a dlhou životnosťou. Ideálne na vykurovanie domov, bytov, rekreačných objektov, obchodov aj kancelárií. Ich výhodou hlavne v rekreačných objektoch je, že odolávajú teplotám pod bodom mrazu bez vplyvu na ich funkčnosť.

Vykurovacie telesá rady BETA majú nasávanie vzduchu a odťah spalín cez stenu. BETA Mechanic sú vybavené mechanickou reguláciou teploty v rozsahu 13°C až 38°C. Vyznačujú sa veľmi jednoduchou obsluhou. Nastavená teplota je v miestnosti udržiavaná automaticky. Vykurovacie telesá sú vybavené piezoelektrickým zapaľovaním s večným plamienkom. Mechanická verzia nevyžaduje pripojenie ku zdroju elektrickej energie.

beta comfort mechanic
beta comfort mechanic | Zdroj: Karma Český Brod

Konštrukcia vykurovacích telies BETA Comfort (mechanická i elektronická verzia) umožňuje sledovanie plápolajúceho ohňa cez presklené okienko v prednej časti. Pohľad na živý oheň je obdobný ako u bežných krboch, tým sa vytvára dojem príjemného domáceho prostredia. Pri BETA Comfort je možnosť pripojenia izbového termostatu, kde je možné si nastaviť harmonogram vykurovania. Vďaka elektronickej regulácii je možnosť dosiahnuť úsporu ZP až 25% oproti BETA Mechanic. Tento systém nastavenia prevádzky vykurovacieho telesa je tiež i u rady Beta Electronic. Žiaľ tu nie je vidno plápolajúci oheň. Vykurovacie telesá sú vyrábané na zemný plyn, alebo na propán – bután.

Ďalšími výrobkami spoločnosti sú plynové vykurovacie telesá rady GAMAT 373, 471 a 473, ktoré majú taktiež odťah spalín spojený s nasávaním vzduchu pre ich prevádzku cez stenu. Sú vyrábané v mechanické podobe a plne nahradzujú skoršie vyrábané produkty tejto rady v zahraničí. V sortimentnej rade Gamat sú aj výrobky, ktoré majú nasávanie vzduchu z miestnosti a odťah spalín je vyvedený do komína. Sú vhodné na vykurovanie domov, bytov, rekreačných objektov, obchodov aj kancelárií. Aj u týchto výrobkov je jednou z výhod, že odolávajú teplotám pod bodom mrazu bez vplyvu na ich funkčnosť. Sú charakteristické vysokou bezpečnosťou prevádzky a nízkou spotrebou, vysokou účinnosťou a dlhou životnosťou. GAMAT sú vybavené s mechanickou reguláciou teploty v rozsahu 13°C až 38°C. Majú veľmi jednoduchý návod na obsluhu a nastavená teplota je v miestnosti udržiavaná automaticky. Vykurovacie telesá sú vybavené piezoelektrickým zapaľovaním s večným plamienkom a poistkou spätného ťahu. Vykurovacie telesá sú vyrábané na zemný plyn, alebo na propán – bután.

Viac informacií na www.karma.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje