DOMÁCE DOBROTY – pre labužníkov...

DOMÁCE DOBROTY – pre labužníkov…

Tiež si občas spomeniete na detstvo a plátok lunchmeatu opečený na panvici? Nie ste si istý, čo kupujete?

Luncheon Meat – konzerva 190g

Tiež si občas spomeniete na detstvo a plátok lunchmeatu opečený na panvici? Nie ste si istý, čo kupujete? Naša konzerva Luncheon Meatu je tou správnou voľbou. S mletým koreneným bravčovým mäsom z tejto konzervy nakŕmite nejeden hladný krk 🙂

Pečeňová paštéta – konzerva 190g

Neviete, čo narýchlo na večeru? Predsa chlieb s paštétou, ktorý patrí už od pradávna k obľúbeným jedlám. Nie každý má rád pečeň, ale kto ju obľubuje, na tejto paštéte si určite pochutí. Obsahuje len to, čo má pečeňová paštéta podľa tradičnej receptúry obsahovať. V žiadnej komore či kuchyni by preto nemala chýbať.

Kačacia paštéta – pohár 140 g

Medzi takzvané kráľovské pokrmy patrí dokonalá paštéta. A naša najnovšia Kačacia paštéta takou určite je. Ak ste milovníkom kačaciny a chuť a vôňa kačacej pečienky je pre Vás tá najlepšia delikatesa, iste nebudete banovať.

Bravčové mäso vo vlastnej šťave – konzerva 420g

Tradičný produkt, ktorý obsahuje tradičné suroviny a 94% bravčového mäsa je naozaj bravčovým mäsom. Konzerva obsahuje na sucho nasolené bravčové pliecko. Naozaj nie je potrebné nič „viac“, čo by mal takýto výrobok obsahovať. Mäso z tejto konzervy nielen vyzerá ako mäso, ale tak aj chutí… 

www.gasparikmasovyroba.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.