Zdroj: mapei

Ako na škáry

Chystáte sa škárovať obklad alebo dlažbu? Stavte na cementovú škárovaciu maltu Ultracolor Plus. Finálny vzhľad kuchyne, kúpeľne či terasy významne závisí od kvality škárovacej malty. Pri jej výbere treba klásť dôraz najmä na vlastnosti, akými sú napríklad zvýšená vodoodolnosť, znížená nasiakavosť, odolnosť proti zachytávaniu nečistôt a stálofarebnosť. V neposlednom rade je dôležitý aj vhodný farebný odtieň.

Škárovacia malta Ultracolor Plus je odolná proti plesniam a vode. Udržiava povrchy hygienicky čisté, zdraviu nezávadné a ľahko čistiteľné. Vyberte si zo širokej palety farebných odtieňov a vytvorte si prostredie podľa vašich predstáv. | Zdroj: Mapei

Spoľahlivá voľba a pestrá ponuka odtieňov

Zárukou spokojnosti s výsledkom je cementová škárovacia malta Ultracolor Plus. Jej výhodou je jednoduchá spracovateľnosť a vynikajúce vlastnosti. Povrch škáry je po vytvrdnutí hladký a kompaktný, takmer až nenasiakavý, vďaka čomu umožňuje jednoduchú a ľahkú údržbu.

Pri zariaďovaní interiéru oceníte pestrú škálu farebných odtieňov škárovacej malty Ultracolor Plus. Dokonale vystihne textúru akéhokoľvek druhu a formátu obkladového prvku, od keramiky po terraccotu a od kameňa až po mozaiku.

Cementové škárovacie malty je vhodné doplniť pružným silikónovým tmelom Mapesil AC na výplň pružných a dilatačných škár. Ponúka sa tiež v rozšírenej palete farebných odtieňov.
Cementové škárovacie malty je vhodné doplniť pružným silikónovým tmelom Mapesil AC na výplň pružných a dilatačných škár. Ponúka sa tiež v rozšírenej palete farebných odtieňov. | Zdroj: Mapei

Súťažte a vyhrajte mop

Zapojte sa s Mapei do súťaže o praktický mop. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a vyžrebovaný šťastlivec získa praktickú výhru.

Mapei ponúka pestrú škálu odtieňov cementovej škárovacej malty Ultracolor Plus. | Zdroj: Mapei

www.skarujsmapei.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje