Výrobca tehál HELUZ má nový web

image 34513 25 v1

Popredný český výrobca tehlového systému na hrubú stavbu HELUZ spustil úplne novú podobu svojej internetovej stránky www.heluz.sk . Poteší moderným dizajnom, interaktívnosťou, prehľadnejšie formulovanými informáciami o produktoch a tiež aktualitami.

„Sme modernou českou firmou s inovatívnymi produktmi.  Dobre vieme, že webová stránka je našou vizitkou a jedným z kľúčových miest na komunikáciu so zákazníkom. Nový web bol už nevyhnutnosťou. Podaril sa a ja osobne z neho mám veľkú radosť,“ hovorí vedúca marketingu Eliška Klimešová. 

Dominantným vizuálnym prvkom úvodnej strany webu je 3D model domu, ktorý slúži ako navigácia k jednotlivým typom produktov. HELUZ si však okrem špičkových tehál zakladá aj na nadštandardnom zázemí. Ponúka klientom množstvo asistenčných služieb, či už je to doprava materiálu na stavbu zadarmo alebo napríklad expertné poradenstvo priamo na mieste. Veľká časť webu sa preto venuje tejto oblasti. Vzájomné prepojenie všetkých sekcii umožňuje perfektnú orientáciu. 

 „Naše stránky sú určené laikom i odborníkom. Tí sa môžu k potrebným informáciám dostať skutočne rýchlo – jednoducho prekliknú menu na hornej lište,“ upozorňuje Klimešová. 

Web vyvinula brnenská spoločnosť X Production, s ktorou HELUZ spolupracuje aj na tohtoročnej komunikačnej kampani. V tej sa prelína stavba rodinného domu so svetom vrcholového športu. Maximálne pri tom ťažíme s partnerstva so špičkovou oštepárkou Bárou Špotákovou. 

HELUZ patrí k trom najväčším výrobcom murovacích systémov na českom trhu. Naše výrobky majú vynikajúce parametre a umožňujú zostaviť celú hrubú stavbu s dodržaním tých najprísnejších noriem na energetickú náročnosť budov. To všetko pri komplexnom systéme jednovrstvovej konštrukcie, teda konštrukcie bez potreby dodatočného zateplenia. 

www.heluz.sk  

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.