JAGA

Štruktúra produktov vydavateľstva

Populárno-náučné tituly pre cieľového zákazníka

Populárno-náučné časopisy

Môj dom

Časopis Môj dom začala JAGA vydávať v roku 2002, keď ho kúpila od nemeckej vydavateľskej skupiny Bertelsmann Springer. Vďaka tejto akvizícii vydavateľstvo začalo expandovať a produktové portfólio sa rozšírilo o časopisy.

Urob si sám

Časopis Urob si sám je súčasťou rodiny JAGA od konca roka 2005. Ide o jediný hobby magazín na Slovensku a pokrýva čitateľské potreby slovenských domácich majstrov.

Môj dom ekoBývanie / Tvorivé bývanie

Časopis Môj dom ekoBývanie je najmladším populárno-náučným časopisom vydavateľstva JAGA. Je určený všetkým záujemcom o efektívne bývanie, úsporu energií a ochranu životného prostredia. Prvé číslo vyšlo v roku 2009 ako príloha k časopisom Môj dom a Urob si sám. V roku 2020 vychádza štyrikrát ročne ako samostatne predajný časopis pod názvom Tvorivé bývanie.

Populárno-náučné publikácie

Projekty rodinných domov

Edícia Projekty rodinných domov sprevádza JAGU viac ako 10 rokov. Vychádza dvakrát ročne a budúcim stavebníkom prináša vždy nové a zaujímavé projekty.

Renovujeme, staviame, zariaďujeme

Všetko o …

Obľúbená edícia Renovujeme, staviame, zariaďujeme združuje knihy s názvom Všetko o… Vychádza od roku 2000, pričom o tri roky neskôr sa stala monotematickou publikáciou. To jej zabezpečilo úspech u širokej skupiny čitateľov.

Populárno-náučné knihy

Vydavateľstvo JAGA od roku 1996 vydalo množstvo populárno-náučných kníh z oblasti bývania.

Populárno-náučný internetový portál a i-magazín

Internetový portál a i-magazín www.mojdom.sk

Internetový portál a i-line magazín prevádzkuje vydavateľstvo v spolupráci s najväčšou internetovou spoločnosťou Zoznam.sk a v súčasnosti je jednoznačne najnavštevovanejší internetový produkt o bývaní na Slovensku. Ihneď po spustení v roku 2005 dosiahol portál www.mojdom.sk unikátny počet vstupov za mesiac – viac ako 42 000. V súčasnosti je mesačná návštevnosť štandardne viac ako 300 000 reálnych užívateľov.

Internetový portál a i-magazín www.urobsisam.sk

Portál vznikol v spolupráci so spoločnosťou Zoznam.sk. Je to denne akutalizovaný portál pre prakticky zmýšľajúcich ľudí, domácich majstrov. Okrem výberu toho najlepšieho z tlačených časopisov ponúka aj priestor na aktívne zapojenie návštevníka.

Tituly pre odbornú verejnosť

Odborné časopisy

ASB – architektúra, stavebníctvo, biznis
V roku 2003, teda rok po vyjdení časopisu Môj dom, sme začali vydávať časopis ASB určený odborníkom z oblasti z oblasti architektúry, stavebníctva a developmentu.

Stavebné materiály
Prostredníctvom časopisu Stavebné materiály, ktorý vydávame od roku 2005, sme oslovili realizačné spoločnosti a výkonných ľudí v stavebníctve. Vďaka jeho obsahovému zameraniu sa mohol časopis ASB „odbremeniť“ od výsostne stavebných tém a poskytovať viac priestoru architektúre a developmentu.

TZB HAUSTECHNIK
História časopisu TZB sa začala písať v tom istom roku ako história vydavateľstva JAGA. Presne o 15 rokov neskôr – dňa 15. januára 2007, o 15. hodine a 15. minúte, sa ich cesty spojili a časopis obohatil skupinu našich B2B produktov.

Inžinierske stavby / Inženýrské stavby
Časopis je spoločným periodikom slovenských a českých odborníkov, ktorí sa podieľajú na tvorbe jeho obsahu. Distribuovaný je dvojjazyčne na Slovensku i v Čechách.

Správa budov
Zatiaľ najmladší člen rodiny JAGA ponúka aktuálne informácie z oblasti facility managementu a správy bytových a komerčných nehnuteľností.

Odborné publikácie
Odborné knihy

Vydávanie odborných kníh bolo prvým „chlebíčkom“ vydavateľstva JAGA. Prvá odborná kniha vyšla v roku 1994, ročne vydá JAGA okolo 4-5 odborných kníh, ktoré majú na Slovenskom trhu so stavebnou odbornou literatúrou nezastupiteľné miesto.

Odborný internetový portál a i-magazín

Internetový portál a i-magazín www.asb.sk

Od spustenia portálu a i-magazínu www.asb.sk v roku 2006 určeného profesionálom z oblasti stavebníctva jeho návštevnosť rastie a dosahuje vyše 100 000 reálnych užívateľov za mesiac. Denne aktualizovaný obsah tvoria odborné informácie zo sveta architektúry, staviteľstva a biznisu.