Súťaž o zavlažovacích pomocníkov

18.07.2017
18.07.2017 (0)
Súťaž o zavlažovacích pomocníkov

Vyhrajte zavlažovacie čerpadlo, záhradnú sprchu alebo zavlažovače. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku, a jeden zo zavlažovacích pomocníkov môže byť aj váš!

Záhradná sprcha

Záhradné riešenie 2 v 1! Rýchlo zmontovaná, veľmi stabilná a výškovo prestaviteľná záhradná sprcha (1,50 – 2,20 m) sa počas horúcich letných dní stará o chladivé občerstvenie. Pomocou odnímateľnej sprchy sa môže používateľ rovnako ako v sprchovacej kabíne osprchovať a občerstviť. Tyčový sprchovací nadstavec sa dá využiť ako plnohodnotný tyčový polievací nadstavec na efektívne zavlažovanie rastlín.

BP 3 Garden Set Plus

je vďaka súprave s nasávacou a záhradnou hadicou okamžite pripravený na použitie. Výkonné záhradné čerpadlo s dlhou životnosťou sa ideálne hodí na zavlažovanie zo sudov alebo cisterien. V súprave so záhradnou hadicou sa nachádza aj postrekovač, spojky a prípojka na kohútik. Robustné čerpadlo je ľahké a vďaka ergonomickej rúčke sa dobre prepravuje. Záhradné čerpadlá Kärcher sú bezúdržbové, inštalujú sa bez použitia náradia a vďaka veľkému nožnému spínaču sa pohodlne zapínajú a vypínajú.

Postrekovač

Malý, šikovný a jednoducho sa pripája na záhradnú hadicu: ideálny postrekovač na nekomplikované zavlažovanie.

Kruhový zavlažovač RS 130/3 sa ideálne hodí na zavlažovanie stredne veľkých plôch a záhrad. Maximálna zavlažovaná plocha je 133 m2.

Súťažná otázka:

Dá sa použiť záhradná sprcha aj na zavlažovanie rastlín?

A) nie

B) áno

Odpovede posielajte do 3. 8. 2017 prostredníctvom e-mailu na adresu: sutaz@jaga.sk, predmet: Súťaž Kärcher Záhrada. Do e-mailu uveďte svoje kontaktné údaje.

Podmienky súťaže nájdete na www.urobsisam.sk. Použité fotografie sú ilustračné.

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

Prečítajte si
Reklama