Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 36/2018

07.12.2018
07.12.2018
Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 36/2018

V sobotu 8.12. Ing. Roman Vallo, odborník zo SOŠ záhradníckej v Malinove, Vám pomôže s pestovaním lipy. Jaroslava Bašistová, z Kreatívneho Klubu Luna o.z. v Bratislave, naaranžuje peknú vianočnú girlandu.

Anna Gallová, z chránenej dielne Scarabeus v Bratislave, vyrobí perfektný darček pre deti - vianočného škriatka. Silvia Krkošková, z TOP-ART chránenej dielne v  Bratislave, vám ponúkne inšpiráciu na vianočnú pohľadnicu. Ing. Miroslav Májek, pestovateľ exotických rastlín z Marčeka, odporučí milovníkom exotických rastlín na pestovanie  kávovník.  

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom vysiela RTVS v premiére na Jednotke každú sobotu o 18:30. Moderátori relácie sú Kristína Farkašová, Michaela Majerníková a Marcel Ochránek.

 Postav dom, zasaď strom

Magazín pre všetkých, ktorí sa radi púšťajú do budovania a prerábania, ale tiež pre tých, ktorí si všeličo vyrobia sami, doma či na záhrade. Relácia predstavuje rôzne zaujímavé, kreatívne a nenáročné koníčky, ktoré dokážu ľuďom vyplniť zmysluplne voľný čas a zároveň v rodinách vyčariť atmosféru pohody a radosti.

Prečítajte si
Reklama