Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 1/2018

12.01.2018
12.01.2018
Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 1/2018

V sobotu 13.1. vám pripomenieme práce v januári. V jednom z najchladnejších mesiacov v roku, štartujú prípravné práce na novú sezónu.

V záhrade môžete už teraz začať s rezom štíhleho vretena na jabloniach. S rezom viniča si v novom roku zabezpečíte dobrú úrodu. Bobkový list nie je treba predstavovať, avšak treba si ho vedieť aj namnožiť.  Ponúkneme vám tiež návod na výrobu relaxačného slizu. Domácim majstrom poradíme s výrobou sadzača zemiakov a drviča konárov. Pomôžeme vám s pestovaním avokáda. Vyrobíme originálnu trendovú brošňu z filcu..

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom vysiela RTVS v premiére na Jednotke každú sobotu o 18:30. Moderátori relácie sú Kristína Farkašová, Michaela Majerníková a Marcel Ochránek.

 Postav dom, zasaď strom

Magazín pre všetkých, ktorí sa radi púšťajú do budovania a prerábania, ale tiež pre tých, ktorí si všeličo vyrobia sami, doma či na záhrade. Relácia predstavuje rôzne zaujímavé, kreatívne a nenáročné koníčky, ktoré dokážu ľuďom vyplniť zmysluplne voľný čas a zároveň v rodinách vyčariť atmosféru pohody a radosti.


Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

Prečítajte si
Reklama