Ako správne vybrať plotové nožnice

19.04.2018
Živý plot patrí k najmalebnejším ohraničeniam záhrady a je úplne jedno, či ho tvoria tuje, dráč, cyprus alebo buxus. Ako ale zdoláte zelené hradby? Kvalitnými plotovými nožnicami! 

Najnovšie vydanie časopisu Záhrada č. 3/2018 v predaji

17.04.2018
Vážení priatelia, s veľkou radosťou vás môžem opäť „privítať“ pri listovaní nového čísla nášho spoločného časopisu. Zámerne píšem spoločného, pretože vďaka vašim reakciám sa časopis stáva skôr akousi komunikačnou platformou pre všetkých fanúšikov záhrady. Spoločne „cibríme“ obsah, ale aj formu ...

Nové sálavé panely zo skla a keramiky lákajú na vzhľad a tepelný komfort

17.04.2018
Sálavé panely ECOSUN, sklenené panely GR aj mramorové panely MR sú žiadaným artiklom spoločnosti Fenix Slovensko. Atraktivitu tohto sortimentu ešte zvýšia dve tohtoročné novinky.

Koľkokrát v živote ste chceli mať čistý stôl?

17.04.2018
So mnou to nebude problém! Vyberte si zo sortimentu úsporných a technologicky vyspelých umývačiek novej generácie MORA. Tie sa o riady postarajú za vás a vy sa môžete naplno pustiť do jarného upratovania.

3 rady, ako sa pripraviť na maľovanie interiéru

16.04.2018
Základom každého dokonalého interiéru je kvalitné vymaľovanie stien a stropu. Na tom sa zhodnú všetci bytoví vizážisti. Líšia sa ale v názore, či je lepšie vymaľovať izbu neutrálnou bielou a interiér farebne doladiť textilom a bytovými doplnkami, alebo sa pustiť do odvážnejších farebných tónov. ...
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre

Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama