Jesenná škola natierania: Olej, alebo vosk?

19.10.2018
Dlhé jesenné večery vôbec nemusia byť nudné! Spestrite si ich činnosťou, na ktorú nezvýšil čas v lete – renováciou. Takmer každý má doma nejaké drevené prvky. Balakryl Voskový olej a Bondex Vosk na drevo zvýraznia prirodzenú krásu vášho nábytku, schodov, podláh, ale aj dekorácií. Impregnujú a ...

Modernizácia na základe skúsenosti remeselníkov a domácich majstrov

19.10.2018
V septembri sa v obchodoch objavili nové predlžovacie navijaky od firmy Emos, ktoré boli modernizované na základe pripomienok používateľov.

Uvažujete o tepelnom čerpadle pre rodinný dom?

17.10.2018
Uvažujete o tepelnom čerpadle pre svoj rodinný dom? Napríklad o flexibilnom, s nízkymi prevádzkovými nákladmi či o takom, ktoré by sa dalo ovládať aj na diaľku pomocou aplikácie v smartfóne alebo tablete?

Múdra nepálená tehla prirodzene zvlhčuje vzduch

17.10.2018
Na náš subjektívny pocit pohody pôsobia najmä dva faktory, teplo a vlhkosť vzduchu, teda tzv. mikroklíma. Vlhkosť síce človek pociťuje oveľa menej ako teplotu, no napriek tomu pozitívne alebo negatívne ovplyvňuje komfort a zdravie.

Jedlé gaštany v kuchyni: Ako ich upiecť či kombinovať s inými potravinami

16.10.2018
Už v pradávnych časoch sa naši prapredkovia v Malej Ázii živili „chlebom“, hoci obilie nepestovali. Plody na chlieb totiž zbierali pod košatými gaštanmi a piekli ich v pahrebe. 
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre
Prečítajte si

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama