Pozrime sa do histórie značky spotrebičov Mora

20.09.2018
V tomto roku uplynie 100 rokov od vzniku samostatného Československa. 28. októbra 1918 sa začala písať nová kapitola našich dejín. Značka MORA patrí k najstarším pôvodným československým značkám a je tu už takmer 200 rokov. Vďaka dlhoročnej tradícii MORA svojich zákazníkov dobre pozná, ...

Ako doma zmenežovať teplo a teplú vodu?

19.09.2018
Aby zabral minimum miesta, nech inštalácia netrvá dlho, aby vykuroval šetrne a pripravil aj teplú vodu... To sú najčastejšie požiadavky majiteľov bytov a rodinných domov, ktorí si vyberajú nový kondenzačný kotol, alebo menia starý za nový. A aké sú v súčasnosti možnosti?

Sálavému a veľkoplošnému elektrickému vykurovaniu sa na Slovensku darí

19.09.2018
Na tlačovej konferencii skupiny Fenix Group, do ktorej patrí aj spoločnosť Fenix Slovensko so sídlom a výrobným závodom v Banskej Bystrici, to predposledný augustový deň uviedla v Prahe ing. Kateřina Jezerská, riaditeľka obchodnej spoločnosti Fenix Trading. O čom sa ešte na tlačovej konferencii ...

Ako vybrať tu správnu pílu

17.09.2018
V domácej dielni, ktorá je pýchou každého domáceho majstra sú píly len veľmi ťažko voliteľným doplnkom. Výber na trhu je obrovský, a tak sa vám pokúsime dať niekoľko dôležitých rád a odporúčaní.

Čo s napadnutou borievkou

16.09.2018
Na konárikoch borievky som našiel drobné beľavé plochy. Drevina nevyzerá celkovo dobre, mám dokonca pocit, akoby usychala. O čo ide? Môžem ešte drevinu zachrániť? (Peter, Devínska Nová Ves)
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre
Reklama