Môj dom Špeciál už v predaji s darčekom zadarmo

22.05.2018
Zariaďovanie vlastného domu či bytu by malo byť radostným obdobím, v ktorom dolaďujete finálny vzhľad vášho bývania minimálne na niekoľko rokov. Pred tým, ako sa doň pustíte, mali by ste si ujasniť predstavu o tom, čo sa vám páči, čo sa vám nepáči, aký životný štýl vediete, koľko času doma ...

Štyri dôvody pre tepelné čerpadlo do rodinného domu

22.05.2018
Multifunkčné, priestorovo úsporné, mimoriadne tiché, univerzálne či s jednoduchou montážou... Pokiaľ ide o tepelné čerpadlá, na trhu nájdete rôzne zariadenia. Viete, ktoré z riešení sú najpraktickejšie a aké vychytávky sa oplatí vyskúšať?

Stavebný systém – ako stavať bez stresu a s garanciou úspechu

22.05.2018
Súčasní výrobcovia stavebných materiálov už ťažko prídu s výrazným zlepšením tepelnoizolačných vlastností či úplne novým riešením výstavby. Z toho dôvodu sa ich inovácie zameriavajú na to, aby stavebníkom výstavbu zjednodušili a znížili riziká chýb. Vytvárajú kompletné stavebné systémy, z ...

Dom z tehly je stále moderný a trendy

21.05.2018
Používanie tehly ako stavebného materiálu má už niekoľko storočí za sebou. Nejde však o žiadnu „vykopávku“! Tehla je síce klasikou, ale v súčasnej podobe s modernými technológiami je trendovým, a najmä spoľahlivým stavebným materiálom. Vybrať si môžete z viacerých druhov tehál.

Ako vydláždiť kameňom príjazdovú cestu

21.05.2018
Lepenie prírodného kameňa do malty na betónový podklad sa využíva aj na príjazdových cestách alebo na terasách nad obytnými priestormi – znesie totiž vyššie zaťaženie. Hrúbku podkladových vrstiev musí navrhnúť odborný projektant.
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre

Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama