Pestujeme ruže: Závlaha a hnojenie

20.07.2018
Nájdeme ich v nejednej záhrade v meste aj na vidieku. Ponuku neustále spestrujú zaujímavé kultivary, a tak sa z kvitnúcich kríkov môžeme tešiť celé leto.

LAZUROL AQUA DEKOR V 1315 - Vodouriediteľná tekovrstvá lazúra na drevo

18.07.2018
Používá sa na zhotovenie kvalitných lazúrových náterov na drevo, ako sú pergoly, ploty, trámy a to aj vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Pri predpokladanej obmedzenej životnosti (mechanická a chemická záťaž) spojenej s renovačnými nátermi je možné odporučiť aj na nátery drevených terás. Je ...

Najtenšia nosná stena

17.07.2018
KM BETA má v ponuke najtenší vápennopieskový murovací prvok s označením KMB SENDWIX 12DF-LD a KMB SENDWIX 6DF-LD vrátane vencových tehál a prekladov.

Živá voda pre celú záhradu: zavlažovací systém na mieru

16.07.2018
Extrémne dlhé, nekonečné horúčavy a sucho tohto roku dávajú zabrať nielen poľnohospodárom a lesníkom, ale samozrejme aj každému, kto vlastní záhradu. Neustála a správna závlaha záhrady je tento rok - viac než inokedy - životne dôležitá pre všetky plodiny, trávnik, kvety, bylinky, ovocné či ...

Prerábka bytu či domu rýchlo a efektívne? Sadrokartón ako ho nepoznáte

16.07.2018
Staviate, prerábate, rekonštruujete dom alebo byt? Hľadáte rôzne stavebné materiály, skúmate ich vlastnosti, zvažujete čo vlastne potrebujete?
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre
Prečítajte si

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama