Ekologicky proti mravcom

19.03.2019
Zoltán Tamašek, i v zahraničí uznávaný odborník na bioochranu radí, ako zlikvidovať mravce v záhrade nechemickou cestou.

Stačí pokosiť? Nie, krásny trávnik vyžaduje aj vertikutáciu

19.03.2019
A teraz na veľmi aktuálnu tému: Premýšľate, ako sa tento rok postarať o krásne pestovaný, perfektne udržovaný trávnik? Asi áno, kto by sa aj uspokojil s riedkym, nažltnutým, vysušeným a miestami zaburineným porastom? Že trávnik pravidelne kosíte, rozhodne stačiť nebude! 

Poctivý materiál na každú stavbu

18.03.2019
Plánujete stavbu rodinného domu? Potom máte pred sebou náročné obdobie, ktoré však bude korunované vaším vysnívaným príbytkom. Či už si stavbu budete realizovať sami alebo to prenecháte odborníkom, musíte sa rozhodnúť, z akého materiálu si ju postavíte.

Roletový a žalúziový preklad HELUZ: Aby nebolo horúco ani zima

18.03.2019
Okná sú najslabším článkom domu, vo faktickom aj prenesenom slova zmysle. Len pár milimetrov hrubé sklené tabule, v dobe výstavby nízkoenergetických domov a súčasne svetelnejších interiérov s väčšími zasklenými plochami, sú v zime miestom najväčších tepelných únikov. V lete zase nimi prúdi do ...

Tipy, ako udržiavať kosačku na trávu

18.03.2019
Ak chcete, aby vám vaša kosačka na trávu dobre a dlhú dobu slúžila, mali by ste sa o ňu pred, počas aj po sezóne taktiež dobre postarať. Aby ste mali trávnik ako z katalógu, tak pre vás máme zopár najdôležitejších tipov.
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre
Prečítajte si

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama