Ako spraviť plot z drôteného pletiva

21.02.2018
Keďže náš pôvodný plot bol v dezolátnom stave, bolo treba postaviť nový. Na pozemku pestujeme záhradné plodiny a trávu, a preto chceme oplotenú časť pozemku využiť na chov ovečiek a spásanie trávy. Preto sme využili drôtené pletivo.

Kvôli hypotéke nemusíte cestovať, vybavíte ju aj online

19.02.2018
Technologický a spoločenský pokrok spôsobuje, že mnoho administratívnych záležitostí vybavíte rýchlo a jednoducho z pohodlia svojej obývačky. Platí to aj pre hypotéku.

Každoročná dilema záhradkárov: Kam s orezanými konármi?

18.02.2018
Predsa naspäť do záhrady. Ale ako na to, keď konárov je stále viac a viac? Nastáva každoročná dilema takmer každého ovocinára, vinohradníka i majiteľa okrasnej záhrady.

Pavinič bez prísavných doštišiek

17.02.2018
Chceli by sme si ozeleniť kôlňu, resp. jednu z jej stien popínavým paviničom. Obávame sa však prísavných úponkov tejto dreviny. Už v minulosti sme mali zlú skúsenosť – po strhnutí výhonkov na stene dlho zostali nepekné stopy. Existujú aj druhy bez týchto prísavných častí? Koľko kusov rastlín ...

Dokonalá dielňa – najlepšie tipy na jej vybavenie

14.02.2018
Počas dlhých zimných mesiacov domáci majstri utekajú do svojich dielní, ktoré sú pre nich priam posvätným miestom. Radi v nich tvoria a pri práci i relaxujú. Čo by nemalo v správnej dielni chýbať? Ako by mala byť optimálne zostavená? Tu máme niekoľko rád.
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre

Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

Prečítajte si

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama