Súťaž Moja vysnívaná spálňa s Wüstenrot stavebná sporiteľňa a Decodom

19.4.2016
Súťaž Moja vysnívaná spálňa s Wüstenrot stavebná sporiteľňa a Decodom

Máte chuť niečo zmeniť? Vymeňte svoju starú spálňu za novú spálňovú zostavu od spoločnosti Decodom.

Stačí, ak nám pošlete fotografiu svojej súčasnej spálne a v priebehu júna vyžrebujeme jedného výhercu novej spálne podľa vlastného výberu v hodnote 600 €.

Ďalší traja súťažiaci získajú predplatné časopisu Tvorivé bývanie. 

Fotografie nám posielajte do 31. 5. 2016 na e-mailovú adresu sutaz@jaga.sk, heslo: Moja spálňa, nezabudnite pripojiť vaše kontaktné údaje.

Súťaž s časopisom Urob si sám pripravili spoločnosti Decodom a Wustenrot stavebná sporiteľňa.

Podmienky súťaže nájdete na www.urobsisam.sk. Použité fotografie sú ilustračné, ceny zodpovedajú malopredajným cenám v obchodoch.

Euro k euru a... bývate

Hľaď sporiť včas, máš v núdzi zas. Babka k babce, budú kapce. Lepší usporený groš ako nájdený toliar.
Už naši predkovia poznali význam sporenia. Aj sporenie sa však vyvíja. Dlhé roky sa tešili obľube vkladné knižky, dnes môžete sporiť tak, že peniaze ani neprejdú vašimi rukami. Samostatnou a úspešnou kapitolou je stavebné sporenie. Oplatí sa, aj keď sa nechystáte stavať. Ide o efektívne a bezrizikové zhodnotenie vkladov dostupné širokej verejnosti. Zmluvu o stavebnom sporení si môže uzatvoriť každý, táto forma sporenia nie je limitovaná vekom. Motiváciou k sporeniu je štátna prémia, v tomto roku 5 % z ročných vkladov, max. 66,39 €/osobu, ktorú môžete dostať aj vtedy, ak nespĺňate kritériá pre získanie inej dotácie či bonifikácie úveru na bývanie. Vo Wüstenrot stavebnej sporiteľni k nej získate ešte vkladový úrok 1 % p. a. a počas prvých 12 mesiacov sporenia aj extra bonus 3,5 %. V prvom roku sporenia zúročíte svoje vklady až 9,5 %, čo je dnes skutočne nadštandard. Ak sa klientovi počas sporenia zmení finančná situácia, môže výšku svojich vkladov upraviť (znížiť, prerušiť, zmeniť na mimoriadny vklad), a to bez sankcií. Postupne môžete nasporiť zaujímavú sumu a zároveň si „odskúšate“, či by váš rozpočet zvládol pravidelné splátky úveru (ak oň požiadate), tie už bývajú záväzné. Nasporenú sumu môžete po 6 rokoch sporenia použiť ľubovoľne, napríklad aj na interiérové vybavenie alebo čokoľvek iné, čo je pre vás prioritné. Skoršie čerpanie financií je podmienené účelovým použitím na bývanie (škála je široká), to stačí zdokladovať. Klienti za uvedené obdobie nasporia 5 000 € – 6 000 € i viac, keďže možnosti sporenia nie sú ohraničené. Neraz to postačí na opravu, renováciu či zveľadenie bývania. Ak vaše bývanie potrebuje väčšiu investíciu, môžete požiadať o stavebný úver (až vo výške dvojnásobku nasporenej sumy), na ktorý máte dokonca právny nárok, t. j. jeho poskytnutie vám nemôžu zamietnuť. Tým sa však výhody vyplývajúce zo sporenia nekončia. V prípade sporenia pre deti Krôčik dostávate zdarma dvojaké poistenie dieťaťa platné počas celého trvania zmluvy. V neposlednom rade zvyčajne získa pravidelne sporiaci klient úver na bývanie s výhodnejším úrokom. v princípe možno povedať: Je výhodné sporiť pravidelne, hoci v menších sumách. Doba sa zmenila, no aj dnes symbolicky platí: „Kto šetrí, má za tri“.

BÝVAJTE KVALITNE, FINANCUJTE VÝHODNE. *6060 (0850 60 60 60), www.wuestenrot.sk 

 

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

Prečítajte si
Reklama