STIEBEL ELTRON Vám pomôže ušetriť ešte viac vďaka akčným setom!

09.2.2016
09.2.2016 (0)
STIEBEL ELTRON Vám pomôže ušetriť ešte viac vďaka akčným setom!

Túžite po domove, ktorý ušetrí Vaše peniaze, energiu aj planétu? Ak je Vašou odpoveďou áno, našou odpoveďou je STIEBEL ELTRON a jeho akčné sety tepelných čerpadiel vzduch/voda WPL Trend. Postarajú sa o Vaše pohodlie a pomôžu ušetriť ešte viac peňazí!

A aké výhody prinášajú akčné sety pre Vašu domácnosť? Sú úsporné vďaka vysoko účinnej invertorovej technológii poslednej generácie a cenovo priaznivé k využitiu obnoviteľnej formy energie. Okrem toho ponúkajú aj vstavané funkcie chladenia, vzájomne zladené systémové riešenie pre každý objekt a menšie náklady vďaka reverznému odmrazovaniu tepelného čerpadla.

Na svoje si príde každý z Vás vďaka ponúkaným trom setom. Pre maximálnu flexibilitu SET UNIVERZÁL a pre kompaktné prevedenie s integrovaným zásobníkom teplej vody SET KOMPAKT. Posledný SET KOMFORT je obzvlášť priestorovo úsporný a vhodný pre náročných užívateľov. Kvalita je zaručená, pretože všetky sety Vám ponúkajú triedu energetickej účinnosti A+++. Veľmi radi Vám k tomu vyhotovíme aj odborný návrh vykurovania a návratnosť investície do tepelného čerpadla.
Zaujali Vás tieto informácie a akčná ponuka? Navštívte nás aj na veľtrhu Aquatherm na výstavisku Agrokomplex v Nitre 9. – 12. februára v hale M1, stánku 118. Dozviete sa tu všetko o svete tepelných čerpadiel a trendoch úspory energie budúcnosti. Okrem toho tu budete mať možnosť vyhrať až 2000€!

A prečo si zaslúžite práve STIEBEL ELTRON? Patríme medzi prvé oprávnené zariadenia pre čerpanie dotácie Zelená domácnostiam, sme technickým lídrom na nemeckom trhu a najlepší podľa testu BFE. Pretože domov je miesto, kde si zaslúžite mať dokonalú pohodu.

Pre viac informácií navštívte www.zasluzitesi.sk. Dozviete sa tu všetko o akčných setoch, dotácii Zelená domácnostiam, veľtrhu Aquatherm, bonuse 2000€ a možnosti vyhotovenia odbornej kalkulácie.

STIEBEL ELTRON – Dokonalosť, ktorú si zaslúžite.

www.stiebel-eltron.sk

TATRAMAT - ohrievače vody s.r.o. 

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

Prečítajte si
Reklama