Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 35/2016

08.12.2016
08.12.2016
Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 35/2016

V sobotu 10. decembra vám pomôžeme s vysievaním koriandra. Liečivá bylinka má celý rad výhod a spôsobov využitia. Čerstvú vňať si môžete pridať do šťavy, či šalátov. Koriander má blahodarne účinky na náš organizmus.

Používa sa pri ľahkých kŕčovitých žalúdočných a črevných problémoch, proti nadúvaniu a tiež zvyšuje chuť do jedla. Okrem toho spoľahlivo pôsobí aj pri migréne a na nervovú sústavu. Ďalej vám predvedieme zaujímavú ozdobnú techniku – zlatenie. Vyrobíme tradičnú paličkovanú čipku. Pripravíme dekoratívny vianočný stromček a profesor Ivan Hričovský poradí záhradkárom. 

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom vysiela RTVS v premiére na Jednotke každú sobotu o 18:30. Moderátori relácie sú Kristína Farkašová, Michaela Majerníková a Marcel Ochránek.

 Postav dom, zasaď strom

Magazín pre všetkých, ktorí sa radi púšťajú do budovania a prerábania, ale tiež pre tých, ktorí si všeličo vyrobia sami, doma či na záhrade. Relácia predstavuje rôzne zaujímavé, kreatívne a nenáročné koníčky, ktoré dokážu ľuďom vyplniť zmysluplne voľný čas a zároveň v rodinách vyčariť atmosféru pohody a radosti.


Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

Reklama