Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 24/2016

29.9.2016
29.9.2016
Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 24/2016

V sobotu 1. októbra vám pripomeniemepráce v októbri. Záhradkári sa nenudia ani v tomto mesiaci. Slnečné dni využívajú na zber poslednej úrody a ďalšie práce na záhradke. V čase, keď opadávajú listy ovocných stromov, aplikujte postreky.

V úžitkovej záhrade začnite s výsevom špenátu. Ak ste sa počas roka o tekvice dobre starali, v tomto čase určite zbierate bohatú úrodu. V okrasnej záhradke sa pustite do rozmnožovania veľkolepých bielych, žltých, ružových, fialových, či červených pivónií. Monika Michalíková, z Hriňovej ušije obrus na guľatý stôl. Poradíme vám aj s pestovaním jesenného šalátu. Pozveme vás na návštevu k našej diváčke a ukážeme praktické, estetické a moderné vyvýšené záhony. Pestovateľ Andrej Danek predstaví ďalšiu rastlinku - nežnú kapucínku.

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom vysiela RTVS v premiére na Jednotke každú sobotu o 17:55. Moderátori relácie sú Kristína Farkašová, Michaela Majerníková a Marcel Ochránek.

 Postav dom, zasaď strom

Magazín pre všetkých, ktorí sa radi púšťajú do budovania a prerábania, ale tiež pre tých, ktorí si všeličo vyrobia sami, doma či na záhrade. Relácia predstavuje rôzne zaujímavé, kreatívne a nenáročné koníčky, ktoré dokážu ľuďom vyplniť zmysluplne voľný čas a zároveň v rodinách vyčariť atmosféru pohody a radosti.


Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

Prečítajte si
Reklama