Naozaj má Mesiac taký vplyv na vývin rastlín, že stojí za to uvažovať o pestovaní podľa neho?

30.9.2016
Vyrastal a študoval som v období keď centrálne riadenie tieto vplyvy nepripúšťalo. Veľa, alebo skôr vôbec sa na túto tému nepublikovalo. Ako som už spomenul, po ukončení VŠP v Nitre bol pre mňa vplyv mesiaca na rastliny v rovine zábavy, alebo pavedy.

Symetricky nepravidelná dlažba - CUBE Aqua flair

30.9.2016
Symetricky nepravidelná? Ak myslíte, že také niečo nejestvuje dlažba CUBE Aqua flair od spoločnosti Premac je toho dôkazom. Táto novinka narúša pravidelnosť rovných línií, pričom sama o sebe je symetrická.

Ako na kuchynský ostrovček

29.9.2016
Ak plánujete novú kuchyňu, určite rozmýšľate, ako to urobiť čo najlepšie, najpraktickejšie, krásne a trendy. Po prelistovaní pár katalógov zistíte, že toto všetko môže vykúzliť práve kuchynský ostrovček.

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 24/2016

29.9.2016
V sobotu 1. októbra vám pripomenieme práce v októbri. Záhradkári sa nenudia ani v tomto mesiaci. Slnečné dni využívajú na zber poslednej úrody a ďalšie práce na záhradke. V čase, keď opadávajú listy ovocných stromov, aplikujte postreky.

Najvyššie ocenenie pre CEMMAC

29.9.2016
Etablovaný výrobca cementov CEMMAC získal za rok 2015 opätovne najvyšší certifikát dôveryhodnosti AAA, ktorý udeľuje firma Bisnode v spolupráci s Hospodárskymi novinami.
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre

Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

Prečítajte si

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama