Ako si z konárov vyrobíte pevnú lavičku

25.8.2016
Pevná lavica vyrobená z konárov prírode neuškodí a bez akéhokoľvek ošetrenia a údržby ponúkne svoje pohodlie na 1 či 2 sezóny. Prednosťou lavičiek je, že si ich vystaviate na mieru a svojím vzhľadom nenarušia prírodný ráz okolia.

Výsledky súťaže o balíček lepidiel Pattex ONE FOR ALL! Prilepiť svetlo na strop? Ľahké!

24.8.2016
Poznáme víťazov, ktorí správne zodpovedali súťažnú otázku uverejnenú v článku Súťaž o balíček lepidiel Pattex ONE FOR ALL! Prilepiť svetlo na strop? Ľahké!

Časté chyby pri pestovaní pivónie

21.8.2016
V minulom roku som si do kvetinového záhona vysadila bylinnú pivóniu. Zakrátko mi nádherne rozkvitla. V záhradníctve som si zámerne vybrala rastlinu plnú pukov. V tomto roku však nemala ani jeden, rastlina je málo olistená a nevyzerá dobre. Urobila som chybu pri výsadbe? (Katka L., Záhorská ...

Prečo nám zasychá drieň?

20.8.2016
V záhrade mám vysadený drieň pestrolistý. Prvý rok vyzerala drevina celkom pekne, v tomto roku však začala zasychať, rastie veľmi pomaly a je málo olistená. Je vysadená na slnečnom mieste, zalievame ju, ale nepravidelne. Je to príčina jej stavu? (Jana F., Bratislava)

Arónia čiernoplodá - okrasná a zdraviu prospešná

19.8.2016
Lesklé zelené lístie sa na jeseň zfarbí najprv do zlatožlta, neskôr do jasnočervena. Snehobiele kvety začínajú kvitnuť v máji. Uprednostňuje mierne kyslú až neutrálnu pôdu. Plody dozrievajú vo veľkom množstve v auguste. Arónia je samosprašná.
všetky články všetky komentáre

Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama