Patinovanie nábytku s univerzálnymi farbami BALAKRYL

24.10.2016
Máte doma starší, v súčasnosti už nemoderný nábytok? V žiadnom prípade ho nevyhadzujte! Chyťte sa štetca a farieb a dodajte vášmu nábytku novú tvár. 

Keď sa rebarbore po presadení nedarí

23.10.2016
Asi 25 rokov mám rebarboru v záhrade. Bola som nútená ju presadiť. Mávala celkom pekné listové stopky, hrubé. Po presadení sú však veľmi tenké. Teraz je viac v tieni, medzi stromami. Môže to byť tým? Ako docielim, aby zhrubla? (Katarína P., e-mail)

Ako hnojiť na mieste, kde budete pestovať zemiaky

22.10.2016
Teraz na jeseň chcem zapracovať maštaľný hnoj na miesto, kde budem pestovať zemiaky. Je tekutý a taká slama neprehnitá. Stačí, keď tento rok pohnojím tým tekutým alebo ho mám zamiešať? (Jozef D., e-mail)

Vstavaná rúra MORA víťazom dTestu

21.10.2016
Vstavaná rúra MORA VT 548 MX zvíťazila v konkurencii 13 porovnateľných výrobkov v októbrovom testovaní rešpektovaného časopisu dTest.

Chcete perfektný trávnik? Nezabudnite na jesennú vertikutáciu

21.10.2016
Aj keď už v týchto dňoch tráva nerastie tak, ako napríklad na jar, koseniu ešte rozhodne neodzvonilo. Vy už však musíte myslieť aj na to, ako správne ošetriť trávnik, než sa uloží na zimný spánok. Rozhodne nezabudnite na vertikutáciu. Ide o proces, ktorý prevzdušní a prečistí Váš trávnik. ...
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre
Reklama