Poznáte triky obchodníkov? Toto sú tie najčastejšie, s ktorými sa môžete stretnúť

18.1.2017
Keď sa chystáte nakupovať, nenapadne vám, že by sa hodilo pred nákupom naštudovať si psychológiu, marketing či právo. Lenže predajcovia majú poznatky z týchto odborov a šikovne ich využívajú. Tu je niekoľko najčastejších trikov, s ktorými sa môžete stretnúť u obchodníkov. 

Ako si v záhrade rozmnožiť krásnoplod

14.1.2017
V parku kúsok od domu som objavila nádherný ker s lesklými fialovými plodmi. Dočítala som sa, že ide o krásnoplod. Rada by som ho mala aj vo svojej záhrade. Nikde som ho ale nenašla v predaji. Akým spôsobom si ho môžem rozmnožiť? (Andrea G., Bratislava)

Seriál - Čo očakáva zákazník od strechy? Nech dobre vyzerá aj po rokoch!

13.1.2017
Povrch krytín musí odolávať pôsobeniu poveternostných vplyvov a zároveň prichytávaniu špiny a machu. Predpokladom strechy, ktorá pekne vyzerá dlhé roky, je preto hladký povrch bez pórov z poctivej vrstvy odolného materiálu.

Mountfield hlási povianočné zľavy 40 až 70 % !!!

12.1.2017
Čo kus, to zľava v desiatkach percent vo všetkých päťdesiatich šiestich predajniach Mountfield. Taká je veľká povianočná akcia. Zľavy vo výške 40 až 70 percent na všetkých 4 150 výrobkov sú skutočne vysoké.

Nehorľavá podložka pod piecku ochráni vašu podlahu

12.1.2017
Je to tradičná vidiecka zostava. Plechová kozubová piecka stojí v kúte na drevenej podlahe a kedykoľvek uhlík vyskočí pri prikladaní z ohniska von, na zemi sa objaví ďalší opálený fliačik. Opäť sa poškodil kúsok podlahy. Čo s tým? Vyrobte si nehorľavú podložku zo zvyškov dlažby!
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre

Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

Prečítajte si

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama