Plotové nožnice: dokonalý pomocník nielen na živé ploty

22.7.2016
Bojíte sa, aby vám neprerástol cez hlavu? Chcete, aby bol ozdobou vašej záhrady, rovnako ako vaše okrasné kríky? Nemusíte volať profesionálneho záhradníka. Do jeho úlohy sa rýchlo prevtelíte, ak zvolíte správneho pomocníka. A tým sú plotové nožnice.

Výhodnejší nákup vďaka výročiu VELUX

21.7.2016
Dánske mesto Hørsholm je sídlom spoločnosti VELUX, ktorá je na svetovom trhu už nejeden rok. Jej história sa začala písať v roku 1941, kedy dánsky inžinier Villum Kann Rasmussen vynašiel prvé strešné okno.

Výsledky súťaže o 3 Fein Multimastre Starlock

21.7.2016
Zapáčil sa vám nový FEIN MultiMaster? Potrebujete ho pri svojej práci či hobby? Ďakujeme všetkým súťažiacim za odpovede. Vyžrebovali sme 3 šťastných výhercov!

Časopis Urob si sám 8/2016 je v predaji! 84 strán tipov, rád a postupov

20.7.2016
Veľká rekonštrukcia záhrady - Nová záhrada nielen pre deti. Inšpirácie - Nové záhradné trendy, Ohnisko v záhrade, Nový záhradný nábytok. Rady: Čo s tienistou záhradou? Záhrada s jednoduchou údržbou. 9 tipov na obnovu záhrady, August v záhrade, Lunárny kalendár, Augustová poradňa, Letné „varenie ...

Zapojte sa do súťaže DOBRÝ MAJSTER a vyhrajte pobyt v Tatrách!

20.7.2016
„Podeľte sa o svoje majstrovské nápady!“ Časopis Urob si sám spolu s Poštovou bankou spúšťa od apríla 2016 súťaž „DOBRÝ MAJSTER“, v ktorej každý mesiac bude hľadať šikovných a kreatívnych majstrov zo všetkých kútov Slovenska. Ten najlepší domáci majster získa hlavnú cenu - pobyt v Grandhoteli ...
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre
Reklama