Ako vzniká povlak na paprike a čo s ním

22.1.2017
Roky pestujeme papriku, tento rok sa nám však nevydarila. Na plodoch je povlak, nevieme, čo to má znamenať. Prosíme o radu, ako tomu predísť. Pripájame aj fotku. (Gabi K., Šalgovce)

Prečo vám môžu žltnúť citrusy

21.1.2017
Na okennom parapete máme citrusy a všetky majú spoločný problém – ich listy sú nápadne žlté a žilnatina svetlozelená. Ide o poruchu alebo chorobu? Neprihnojujeme ich, nechceme, aby sa priveľmi rozbujneli. (Vladimíra N., Skalica)

Vyšiel Urob si sám 2/2017! Záhradný domček s pivnicou!

20.1.2017
Vhodná aj do úzkej záhrady • S pivnicou • Kompletný návod • Rozmery, plány, materiál • Výsadba k domčeku • So záhradnou skalkou!

Poznáte triky obchodníkov? Toto sú tie najčastejšie, s ktorými sa môžete stretnúť

18.1.2017
Keď sa chystáte nakupovať, nenapadne vám, že by sa hodilo pred nákupom naštudovať si psychológiu, marketing či právo. Lenže predajcovia majú poznatky z týchto odborov a šikovne ich využívajú. Tu je niekoľko najčastejších trikov, s ktorými sa môžete stretnúť u obchodníkov.

Ako doma využiť drevené palety a vyťažiť z nich maximum

17.1.2017
V obchodoch by ste ho hľadali márne. A napriek tomu si nábytok z paliet užíva svoje miesto v interiéroch aj exteriéroch. V podobe sedačiek a stolíkov sa pýši v nejednej hipsterskej kaviarni. Obyčajný odpad sa povýšil na trendovú záležitosť.
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre

Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama