Oplatí sa viac živnosť alebo s.r.o.?

03.10.2015
Kto chce začať podnikať, väčšinou si založí živnosť. Možno si však vybrať z viacerých foriem podnikania. Líšia sa nielen tým, ako sa zakladajú, ale aj tým, ako podnikateľ platí dane či ako ručí za prípadné dlhy.

Nádherná magnólia s neskorým kvitnutím

01.10.2015
Ľaliový strom stĺpovitého rastu s neskorým kvitnutím. Z tmavozelených púčikov vyrastajú žltočervené kvety. Dorastá až do výšky 3-4 m, nebude však príliš košatý. Už aj mladé rastliny prinášajú kvety.

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 28/2015

01.10.2015
V sobotu 3. 10. pripomenieme práce na záhrade. V októbri sa pestrými farbami pýši celá príroda a na záhradkách je práce viac než dosť. Je čas na vysádzanie ovocných stromov, kríkov a zber úrody.

Ušetrite 40 % nákladov na energie s bonusom 700 eur od SPP

30.9.2015
Šetríte, ako sa len dá, no napriek tomu platíte za kúrenie veľa? Jedným z najefektívnejších riešení sú hybridné tepelné čerpadlá, ktoré vám pomôžu ušetriť 25 až 40 % prevádzkových nákladov oproti plynovému kotlu. S podporou štátnej dotácie a vďaka exkluzívnym zľavám od SPP sa táto technológia ...

Aká reťazová píla je tá pravá?

29.9.2015
Reťazovú pílu kupujeme kvôli výraznému zjednodušeniu a skráteniu práce s drevom. Na začiatku je však veľmi dôležité určenie, na čo vlastne budeme pílu využívať. Rozdiely medzi hobby a profesionálnymi pílami sú totiž značné.
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre