Kuracie karí prsia s kuskusom a zeleninou

30.8.2016
Ľahký letný obed či večera, ktoré sú nabité vitamínmi, minerálmi, vlákninou a potešia zmysly aromatickými koreninami – presne také je jedlo, ktoré vám predstavujeme v dnešnom nenáročnom recepte, ktorý sa podľa vašich preferencií dá upraviť a prispôsobiť.

Tichí pomocníci do jesennej záhrady

29.8.2016
Je najvyšší čas zrezať živý plot, tvarovať vždyzelené dreviny, či dobehnúť zameškaný pozberový rez kôstkovín. Čoskoro sa môžeme pustiť do rezu jadrovín a jesenného tvarovania ihličnatých stromov. Toto všetko sa dá spraviť pohodlne, kvalitne a aj počas víkendu v husto zastavanej časti mesta.

Ako si poradiť s voškami na čerešni

28.8.2016
Mám mladú čerešňu, prvýkrát zarodila. Na výhonkoch sa objavili čierne vošky. Začal som výhonky odstrihávať, no na konároch je i množstvo lienok a na spodných stranách listov sú nakladené zhluky žltých vajíčok. Napadlo mi, že ak sa vyliahnu z vajíčok lienky, môžu vošky zlikvidovať. Ak treba ...

Prečo mi žltne paprika?

27.8.2016
Vo fóliovníku mi narastie mrkva, petržlen, šalát..., ale približne po mesiaci paprika ožltne a je znehodnotená. Stáva sa to posledné 4 roky, predtým bolo všetko v poriadku. Vedeli by ste mi, prosím, poradiť, v čom môže byť problém? Mám podozrenie na nejakú formu plesne. (Jozef Č., Senec)

Výsledky súťaže o balíček lepidiel Pattex ONE FOR ALL! Prilepiť svetlo na strop? Ľahké!

24.8.2016
Poznáme víťazov, ktorí správne zodpovedali súťažnú otázku uverejnenú v článku Súťaž o balíček lepidiel Pattex ONE FOR ALL! Prilepiť svetlo na strop? Ľahké!
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre
Reklama