Posuvné zastrešenie terasy CORSO Ultima

27.9.2016
Vonkajšia terasa pri dome sa so zastrešením CORSO Ultima mení na miesto, kde si pohodu a relax môžte užívať počas celého roka. Jedinečné riešenie posuvných častí zastrešenia s napojením na vonkajšiu stenu domu prináša množstvo výhod.

Komínový systém SMART/ Najmenší komín na trhu

26.9.2016
Hlavnými požiadavkami ľudí na bývanie sú najmä príjemná klíma, bezpečnosť a úspora energie (a tým aj financií). Dôležitú úlohu pri ich splnení zohráva výber vhodného vykurovacieho systému, ktorého významnou súčasťou je tiež komín. Dnes sú naňho kladené vysoké nároky jednak z hľadiska použitých ...

Vyrovnajte steny do hladka

26.9.2016
Túžite po dokonale hladkých stenách, ale neviete, či to zvládnete svojpomocne? Existuje hneď niekoľko spôsobov, ako docielite krásne hladké omietky. Pomocou valčeka a hladidla to zvládnu aj začiatočníci. 

Uchovajte si krásne fuksie - príprava balkónových rastlín na prezimovanie

25.9.2016
Fuksie sa najkrajšie rozvinú v polotieni, pri pravidelnej zálievke a prihnojovaní. Ak sa vám podarilo na začiatku sezóny zohnať netradičné druhy a kultivary fuksií, teraz je vhodný čas na odber odrezkov. Tak si rastliny uchováte aj do budúceho roka.

K akým rastlinám sa hodí centrant?

24.9.2016
V susedovej záhrade sa mi zapáčili nevšedné trvalky s nádhernými ružovými súkvetiami. Zistila som, že ide o centranty. Zároveň som sa dočítala, že táto trvalka je vhodná k ružiam. K akým iným rastlinám sa ešte hodí? (Petra G., Šamorín)
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre

Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama